Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Pro zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve registrovat. Poté Vám správce bude muset přidělit práva. Před získáním práv je třeba si přečíst pravidla a základní informace klanu. Pokud máš jakékoliv otázky, nebo jsi byl zabanován na jednom z našich serverů a chceš se bránit, můžeš tak učinit bez registrace v rubrice "Otázky a odpovědi"
Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Pro zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve registrovat. Poté Vám správce bude muset přidělit práva. Před získáním práv je třeba si přečíst pravidla a základní informace klanu. Pokud máš jakékoliv otázky, nebo jsi byl zabanován na jednom z našich serverů a chceš se bránit, můžeš tak učinit bez registrace v rubrice "Otázky a odpovědi"
Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum klanu Fatal Puppies Squad

Bývalé fóra pro členy FPS
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
FPS klan přesunut na discord: https://discord.gg/Jy5Z8xq
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Předplatné Serveru

Předplatné na měsíc
300 Kč
---------------
Momentální stav
Ke dni 1.7.2015
350
---------------
Platby můžete posílat na paypal
icanbreakcuffs@gmail.com,
nebo převodem po domluvě s IcanBreakCuffs
Top posting users this month
No user

 

 Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Zlubos

Zlubos


Hodnost : Svobodník
Počet příspěvků : 29
Registrován : 12. 07. 14
Věk : 32
Umístění : Havířov

Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla Empty
PříspěvekPředmět: Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla   Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla I_icon_minitimeThu Aug 21, 2014 8:38 am

Část 1

Jméno: Lubomír Kukla
Pohlaví: Muž
Datum a místo narození: 15.5.91 Ostrava
Hodnost: Vojín
Hraje ArmA od: dob operace Flashpoint (asi od roku 2004)
Znalosti ArmA a ACE: 6/10
Primární zaměření: Protitankový střelec
Sekundární zaměření: CLS - medik, kulomet, oblsuha palubních zbraní ( např střelec v BVP, tanku atd.)
Schopnosti: Pilotování 5/10 , Střelba 7/10, Koordinace při operaci atd. 6/10, Radiokomunikace 6/10, Obsluha AT zbraní 8/10
Ostatní zbraně a dovednosti +- 6/10

Část 2
Příběh: O vojenství a vše okolo toho se tak nějak zajímám už od dětsví, kdy jsem jako malý kluk miloval armadni leteckou techniku. S příchodem operace Flashpoint, jsem do toho začal spadávat víc a víc. Mé první klanové a multiplayerové působení v arma sérii započalo až s příchodem roku 2013, kdy jsem se odhodlal koupit Armu 2, a připojit se k nějakému klanu. Rok jsem působil u 43. výsadkového arma 2 praporu, kde jsem si osvojil základy ACE a nějaké taktiky a průpravy, které jsem do té doby neznal ( tím bych chtěl klukům poděkovat) Bohužel, se pak tento tým na nějakou chvíly rozpad, a já čekal jeslti se nesloží zpět. Složil, ale až po dlouhém čekání, které už jsem herně nevydržel a tak jsem kontaktoval Cuffse s prosbou o vstup k Fuppies. No to je tak asi vše Smile)

Oblíbené primární zbraně: VZ.58 CCO, HK417 ACOG, M3 (MAAWS) Carl Gustav,
Oblíbené sekundární zbraně: CZ75 P-07 DUTY, HK USP


Naposledy upravil Zlubos dne Thu Aug 21, 2014 8:50 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : editace položky příběh)
Návrat nahoru Goto down
IcanBreakCuffs
Vůdce klanu a ArmA III praporu
Vůdce klanu a ArmA III praporu
IcanBreakCuffs


Hodnost : Kapitán
Počet příspěvků : 418
Registrován : 26. 12. 11
Věk : 29
Umístění : Hlinsko v Čechách

Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla   Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla I_icon_minitimeSat Oct 11, 2014 5:42 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Povýšení na základě návrhu velení 2. Roty
Na základě návrhu velení 2. Roty, bylo 9.8.2014 Administrativní sekcí 6. Brigády rozhodnuto o vašem povýšení z hodnosti Vojín na hodnost Svobodník. Toto rozhodnutí je konečné a tímto momentem je zapsáno v databázi AČR. Je Vaší povinností si vyzvednout nové nášivky na logistickém oddělení Vaší základny.
Návrat nahoru Goto down
https://fps-clan.forumczech.com
IcanBreakCuffs
Vůdce klanu a ArmA III praporu
Vůdce klanu a ArmA III praporu
IcanBreakCuffs


Hodnost : Kapitán
Počet příspěvků : 418
Registrován : 26. 12. 11
Věk : 29
Umístění : Hlinsko v Čechách

Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla   Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla I_icon_minitimeMon Feb 09, 2015 12:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Udělení stužky za účast v operaci
Za Vaši službu v řadách Armády České Republiky a za činy vykonané při Operaci Darkside, Vám 9.2.2015 byla udělena stužka "Operace Darkside". Dekorační prvky si můžete vyzvednout na logistickém oddělení Vaší základny. Stužku můžete nosit na své společenské uniformě.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat nahoru Goto down
https://fps-clan.forumczech.com
Sponsored content





Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla Empty
PříspěvekPředmět: Re: Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla   Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Složka příslušníka: Luboš "Zluboš" Kukla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Složka příslušníka: IcanBreakCuffs
» Složka příslušníka: James Russell
» Složka Příslušníka: Miles Martin
» Formát pro tvorbu složky příslušníka
» Složka Příslušníka: Martin Vomáčka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum klanu Fatal Puppies Squad :: Archiv :: ArmA II - Operation Arrowhead :: Centrála ArmA II OA :: Složky příslušníků-
Přejdi na: