Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Pro zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve registrovat. Poté Vám správce bude muset přidělit práva. Před získáním práv je třeba si přečíst pravidla a základní informace klanu. Pokud máš jakékoliv otázky, nebo jsi byl zabanován na jednom z našich serverů a chceš se bránit, můžeš tak učinit bez registrace v rubrice "Otázky a odpovědi"
Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Pro zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve registrovat. Poté Vám správce bude muset přidělit práva. Před získáním práv je třeba si přečíst pravidla a základní informace klanu. Pokud máš jakékoliv otázky, nebo jsi byl zabanován na jednom z našich serverů a chceš se bránit, můžeš tak učinit bez registrace v rubrice "Otázky a odpovědi"
Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum klanu Fatal Puppies Squad

Bývalé fóra pro členy FPS
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
FPS klan přesunut na discord: https://discord.gg/Jy5Z8xq
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Předplatné Serveru

Předplatné na měsíc
300 Kč
---------------
Momentální stav
Ke dni 1.7.2015
350
---------------
Platby můžete posílat na paypal
icanbreakcuffs@gmail.com,
nebo převodem po domluvě s IcanBreakCuffs
Top posting users this month
No user

 

 FPS CLAN MOVIE

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Zlubos

Zlubos


Hodnost : Svobodník
Počet příspěvků : 29
Registrován : 12. 07. 14
Věk : 32
Umístění : Havířov

FPS CLAN MOVIE Empty
PříspěvekPředmět: FPS CLAN MOVIE   FPS CLAN MOVIE I_icon_minitimeWed Sep 03, 2014 11:33 am

Kluci, mám rozdělané video, původně mělo sloužit pro 43.vpr, jenže jsem něják nedostal žádné vyjádření od nikoho z vpr, chtěl jsem jim to "dodělat" ale když na to serou, tak já seru na ně, poňevadž toho videa je mi moc líto, bo jsem na te 1:20 co zatím mám strávil MNOHO času a NERVŮ! Very Happy podle mě video zatím vypadá dobře, chybí tam pár ještě takových klidnějších scén a pak už najede jen akce. Video je ve stylu AČR, co je na misi ISAF (můžeme se tam podepsat buď jako fuppies, nebo co by v tohmle případě bylo lepší tak 602.skss) Na akční scény bych pak potřeboval pár lídí, protože s AI dělat akční scény je hodně těžký a o nervy. Takže bych byl velmi rád kdybyste se angažovaly.... díky
Návrat nahoru Goto down
Zlubos

Zlubos


Hodnost : Svobodník
Počet příspěvků : 29
Registrován : 12. 07. 14
Věk : 32
Umístění : Havířov

FPS CLAN MOVIE Empty
PříspěvekPředmět: Re: FPS CLAN MOVIE   FPS CLAN MOVIE I_icon_minitimeWed Sep 03, 2014 11:36 am

Navíc jeslti ut někdo v klanu umí s editorem a kamerama, ( kdyžtak vše tohle můžu konzultovat..) Můžýe vytvřit nějaké vlastní scény, režii atd. podmínky jsou jen že to musí být jednotky AČR desert camo, a musí to být na mapě odpovídající členitosti a typologii afghánu ( clafghan, takistan, fash khabur, fallujah....) BuĎ pište sem nebo na fb do zpráv Smile
Návrat nahoru Goto down
Zlubos

Zlubos


Hodnost : Svobodník
Počet příspěvků : 29
Registrován : 12. 07. 14
Věk : 32
Umístění : Havířov

FPS CLAN MOVIE Empty
PříspěvekPředmět: Re: FPS CLAN MOVIE   FPS CLAN MOVIE I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 5:29 pm

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
IcanBreakCuffs
Vůdce klanu a ArmA III praporu
Vůdce klanu a ArmA III praporu
IcanBreakCuffs


Hodnost : Kapitán
Počet příspěvků : 418
Registrován : 26. 12. 11
Věk : 29
Umístění : Hlinsko v Čechách

FPS CLAN MOVIE Empty
PříspěvekPředmět: Re: FPS CLAN MOVIE   FPS CLAN MOVIE I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 5:42 pm

JE TO TAM A JE TO LUXUSNÍÍÍ!
Návrat nahoru Goto down
https://fps-clan.forumczech.com
Kubas94CZ
Zástupce Vůdce klanu a Velitel ArmA II praporu
Zástupce Vůdce klanu a Velitel ArmA II praporu
Kubas94CZ


Hodnost : Četař
Počet příspěvků : 135
Registrován : 27. 12. 11
Věk : 30
Umístění : Šlapanice u Brna

FPS CLAN MOVIE Empty
PříspěvekPředmět: Re: FPS CLAN MOVIE   FPS CLAN MOVIE I_icon_minitimeTue Dec 16, 2014 7:51 pm

Oh hustý, skvělý, dokonalý. To nemělo chybu. Skvělá práce Zluboši
Návrat nahoru Goto down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198012821966
Sponsored content





FPS CLAN MOVIE Empty
PříspěvekPředmět: Re: FPS CLAN MOVIE   FPS CLAN MOVIE I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
FPS CLAN MOVIE
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum klanu Fatal Puppies Squad :: Archiv :: ArmA II - Operation Arrowhead :: Centrála ArmA II OA :: Media-
Přejdi na: