Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Pro zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve registrovat. Poté Vám správce bude muset přidělit práva. Před získáním práv je třeba si přečíst pravidla a základní informace klanu. Pokud máš jakékoliv otázky, nebo jsi byl zabanován na jednom z našich serverů a chceš se bránit, můžeš tak učinit bez registrace v rubrice "Otázky a odpovědi"
Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Pro zobrazení veškerého obsahu se musíte nejprve registrovat. Poté Vám správce bude muset přidělit práva. Před získáním práv je třeba si přečíst pravidla a základní informace klanu. Pokud máš jakékoliv otázky, nebo jsi byl zabanován na jednom z našich serverů a chceš se bránit, můžeš tak učinit bez registrace v rubrice "Otázky a odpovědi"
Fórum klanu Fatal Puppies Squad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum klanu Fatal Puppies Squad

Bývalé fóra pro členy FPS
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
FPS klan přesunut na discord: https://discord.gg/Jy5Z8xq
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Předplatné Serveru

Předplatné na měsíc
300 Kč
---------------
Momentální stav
Ke dni 1.7.2015
350
---------------
Platby můžete posílat na paypal
icanbreakcuffs@gmail.com,
nebo převodem po domluvě s IcanBreakCuffs
Top posting users this month
No user

 

 Jakub "Kubas" Daniel

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kubas94CZ
Zástupce Vůdce klanu a Velitel ArmA II praporu
Zástupce Vůdce klanu a Velitel ArmA II praporu
Kubas94CZ


Hodnost : Četař
Počet příspěvků : 135
Registrován : 27. 12. 11
Věk : 30
Umístění : Šlapanice u Brna

Jakub "Kubas" Daniel Empty
PříspěvekPředmět: Jakub "Kubas" Daniel   Jakub "Kubas" Daniel I_icon_minitimeTue Dec 27, 2011 10:17 am

Zdravím, jmenuji se Jakub, všude používám přezdívku Kubas94CZ, z důvodu stejného nicku. Ani netušíte kolik lidí má stejnou přezdívku Kubas jako já, tuto přezdívku jsem získal na pionýrském táboře. Jak jste vyčetli jsem narozen v roce 1994. Přesně 13. dubna. Takže když to píšu je mi 17 let. A bydlím ve Šlapanicích u Brna.
Nemám žádné koníčky, jelikož nevím co a nechce se mi do toho vrážet finance. Ani nesportuji, zkusil jsem mnoho sportů, ale jsem na vše levý. Proto mě nejvíce baví hraní na PC. Rád hraji střílečky a akční hry. Moji hrou no.1 je Battlefield 2. Battlefield 3 nerozjedu z mnoha důvodů, jako je absence Windowsů 7 a počítač s jedním jádrem a grafikou pracující na AGP už ani nestačí na Armu II. Další moje oblíbené hry jsou Portal 2, Tropico 3. Ale moji nejhranější hrou je nyní Team Fortress 2.
Mimo PC mám rád musiku jako je Techno, Trance a další taneční muziku kde je hodně bassů. V televizi nemůžu minout ani jedinný díl Simpsonů, i když jsem už všechny díly viděl. Dálší oblibené seriály jsou Futurama, Jak jsem potkal vaší matku (How I met your mother), M.A.S.H atd.
Ohledně Minecraftu, k němu mi pomohl IcanBreakCuffs (zapoměl jsem jeho první nick) už ani nevím jak dlouho to je. Tuto hru hraji přechdoně, podle toho co mě zrovna baví a nebaví.
S pozdravem Kubas
Návrat nahoru Goto down
http://steamcommunity.com/profiles/76561198012821966
Zhymli
Spoluzakladatel klanu - bývalý člen
Spoluzakladatel klanu - bývalý člen
Zhymli


Hodnost : Nezařazen
Počet příspěvků : 63
Registrován : 27. 12. 11
Věk : 30

Jakub "Kubas" Daniel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakub "Kubas" Daniel   Jakub "Kubas" Daniel I_icon_minitimeTue Dec 27, 2011 10:44 am

Kubas94CZ napsal:
mám rád musiku jako je Techno, Trance a další taneční muziku kde je hodně bassů.
Můj človek...


Kubas94CZ napsal:

absence Windowsů 7
Moje slova...

Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
IcanBreakCuffs
Vůdce klanu a ArmA III praporu
Vůdce klanu a ArmA III praporu
IcanBreakCuffs


Hodnost : Kapitán
Počet příspěvků : 418
Registrován : 26. 12. 11
Věk : 29
Umístění : Hlinsko v Čechách

Jakub "Kubas" Daniel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakub "Kubas" Daniel   Jakub "Kubas" Daniel I_icon_minitimeTue Dec 27, 2011 11:39 pm

Kubas - člověk kterej vás vidí něco dělat a hned přikládá ruku k dílu, respekt
Návrat nahoru Goto down
https://fps-clan.forumczech.com
Sponsored content





Jakub "Kubas" Daniel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jakub "Kubas" Daniel   Jakub "Kubas" Daniel I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jakub "Kubas" Daniel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Volba Motta (Kubas)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Fórum klanu Fatal Puppies Squad :: Archiv :: MineCraft - Saint Cubidos || INACTIVE :: Obyvatelé-
Přejdi na: